در این دوره از جشنواره مریوان بر کیفیت آثار تاکید داشته ایم

دبیر بخش مریوان جشنواره تئاتر خیابانی ایران، گفت: در این دور از جشنواره مریوان، که مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد، توجه ویژه ای بر کیفیت آثار داشته ایم.

قباد میمنت آبادی، در گفت و گو با سایت ایران تئاتر گفت:  جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره با حضور استاندار کردستان چندی پیش در سنندج تشکیل و برنامه ریزی های لازم انجام شد. همچنین در حال حاضر ستاد اجرایی هم در شهرستان شکل گرفته است.
دبیر بخش مریوان جشنواره تئاتر خیابانی ایران با اشاره به اینکه نسبت به سال گذشته آثار بیشتری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است بیان کرد: علاوه بر این، همکارانمان در دفتر تئاتر خیابانی در حال رایزنی اند تا گروه های خارجی نیز آثار متنوع تری را ارائه دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با بسیج امکانات استانی و شهرستانی مریوان بتوانیم در خدمت مهمانان داخلی و خارجی باشیم.
هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی ایران، که شامل مسابقه بزرگ بین المللی است، با دبیری مجید امرایی اردیبهشت ماه 92 در تهران برپا می شود.
گفتنی است، بخش مریوان هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی ایران مهرماه سال جاری با دبیری قباد میمنت آبادی در مریوان برگزار می شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید