زمستان گرم و پررونق مجموعه تئاترشهر سنندج

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۸

زمستان گرم و پررونق مجموعه

تئاترشهر سنندج 

نمایش "نطفه های انتظار" به نویسندگی و کارگردانی افشین خدری از 4  تا 12 اسفندماه 92 در تالار فروردین مجموعه تئاتر شهر سنندج به صحنه می رود.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر، در این نمایش (پرفورمنس آرت) که کاری از گروه تئاتر تیک تاک سنندج است، کژوان محمدی، سجاد عسگری، مهران مکاری، نیما ایمان زاده، سیاوش جدیدی، میترا صالحی، حدیث مرادی، ارغوان محمدی، سمیه ساعد، آزاد صادقی، مصطفی حسینی، مونا ابریان، پریسا قلی پور، خاطره نقد علیزاده و هانیه الهی به عنوان بازیگر حضور دارند.
نمایش "همه دزدها که دزد نیستند" نوشته داریوفو و با کارگردانی جلال نصیری هانیس نیز همزمان و از 9 تا 17 اسفند ماه در تالار سینما بهمن سنندج به صحنه می رود. در این اثر کمدی که کاری از گروه تئاتر ژین سنندج است حسن ترقی،  فرشید گویلی، زاهد زندی، شیرین معاذی، نیشتمان رسول نژاد، مرجان فریقی و رضا سعیدیانی به ایفای نقش می پردازند و ایوب شیخ احمدی، شرمین نوری، آزاده آذرمه، محمد احمدی و میثم امیری از دیگر عوامل نمایش هستند.
از دیگر فعالیت های ماه گذشته مجموعه تئاتر شهر سنندج می توان به اجرای عمومی نمایش "کنسرت عروسکی یادهای جاویدان" نوشته علی یونسی با کارگردانی سارا بهرامی اشاره کرد که بهاره الیاسی، رامیار بهمنی، پژمان بیگی، سمیرا جعفری، روناک جعفری، وحید حسینی، برزان سلیمانی، شیوا صوفی، ادیب فرزان، گلاله قوامی، خاطره نقد علیزاده و سالار کنعانی به عنوان عروسک گردان در آن حضور داشتند و از 7 تا 13 بهمن ماه 92 در تالار فروردین تئاتر شهر سنندج روی صحنه بود.
پیش از آن نیز نمایش "بزدل ها رویا ندارند" نوشته هیمن حیدری با کارگردانی فریدون حامدی به صحنه رفت که در آن افشین خدری، زهرا محمدی، کاوان سالم، برهان حیدری، پریسا قلی پور، کژوان محمدی و فریدون حامدی به ایفای نقش پرداختند و از 26 دی ماه تا 6 بهمن ماه 92 در تالار فروردین مجموعه تئاتر شهر سنندج مورد استقبال علاقمندان تئاتر قرار گرفت.
نمایش "ساج سوزان" نوشته صابر نیک بخت با کارگردانی حمیدرضا احمدی کردستانی نیز در نوبت اجرای نیمه دوم اسفندماه مجموعه تئاتر شهر سنندج قرار دارد.
لازم به ذکر است همزمان با شب آخر اجرای تمامی نمایش های مجموعه تئاتر شهر سنندج، جلسات نقد و بررسی و گفتگو پیرامون اثر نمایشی با حضور نویسنده و کارگردان، منتقدان، کارشناسان و علاقمندان تئاتر برگزار می شود.

/ 0 نظر / 43 بازدید