نتایج سومین جشنواره منطقه ای نمایشنامه خوانی وتار

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، در آیین اختتامیه این جشنواره و بر اساس رای هیات داوران در بخش طراحی بروشور دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به ندا اعتمادی کیا از آبادان، طراح بروشورنمایش خوشه پروین اهدا شد.

دربخش نماشنامه نویسی جشنواره، صابر دل بینا نویسنده نمایشنامه خون منتشر از سنندج، بهارلطافتیان نویسنده نمایشنامه مرثیه ای بر خواب های بهار از سنندج و یاسر عیسایی نویسنده نمایشنامه ضربانی که قلبم را به تپش انداخت از مرند به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

هیات داوران در بخش کارگردانی، بهار لطافتیان از سنندج کارگردان نمایش مرثیه ای بر خواب های بهار، رحمان هوشیاری از کرمانشاه کارگردان نمایش وارث و صابر دل بینا از سنندج کارگردان نمایش خون منتشر را به عنوان نفرات برتر معرفی کرد.

همچنین در بخش کارگردانی، هیات داوران با اهدای لوح سپاس از حضور خسرو سینا در جشنواره تقدیرکرد.

دربخش نقش خوانی زن جشنواره نیز از ثریا شیرزادی از کرمانشاه برای نمایش وارث، آنیتاجعفری از سنندج برای نمایش مرثیه ای بر خواب های بهار و لیلا امیری برای نمایش خوشه پروین از خوزستان و شیدا ضابط از آذربایجان شرقی برای نمایش ضربانی که قلبم را تپش انداخت تجلیل شد.

همچنین لوح تقدیر جشنواره در بخش نقش خوانی زن به دنیا گفتاری برای نمایش خون منتشر از سنندج اهدا شد.

فریدون حامدی از سنندج برای نمایش خون منتشر، محسن سالاری از کرمانشاه برای نمایش وارث و فرشید گویلی از سنندج برای نمایش خون منتشر به عنوان نفرات اول تا سوم بخش نقش خوانی مرد معرفی شدند.

همچنین هیات داوران در بخش نقش خوانی مرد یاسر عیسایی را برای نمایش ضربانی که قلبم را تپش انداخت شایسته تقدیر معرفی کرد.
دو نمایش خون منتشر از سنندج و وارث از کرمانشاه از سوی هیات دوران به عنوان آثار برگزیده جشنواره معرفی شدند.

سومین جشنواره منطقه ای نمایشنامه خوانی وتار باحضور 9 گروه برتر از استان های خوزستان، آذربایجان شرقی، همدان، کرمانشاه و کردستان در روزهای 30 و 31 خرداد ماه جاری در پلاتو انجمن نمایش مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

/ 0 نظر / 29 بازدید