آغاز بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان کردستان از فردا در سنندج

۲۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۷ 
  

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان کردستان از 21 تا 23 مهرماه در مجموعه تئاترشهر سنندج با حضور 9 گروه نمایشی از شهرستان های سنندج، مریوان، بیجار، قروه و دیواندره برگزار می شود.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان، عبید رستمی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان و دبیر اجرایی جشنواره، با اعلام این خبر اظهار کرد: در این جشنواره هشت نمایش در بخش اصلی (رقابتی) و یک نمایش نیز در بخش مهمان روی صحنه خواهند رفت. در بخش رقابتی نمایش های "بزدل ها رویا ندارند" به کارگردانی فریدون حامدی، "ساج سوزان" به کارگردانی حمیدرضا احمدی کردستانی، "نطفه های انتظار"  به کارگردانی افشین خدری، "این خونه یه مدیر می خواد" به کارگردانی فرشید کرمی (از سنندج)، "آقا و خانم ارغوان" به کارگردانی عادل گنجی، "یک میز و چند زندگی" به کارگردانی یونس صحرارو ( از قروه)، "پرونده ناتمام" به کارگردانی یاسر هاشم زاده (از بیجار)، "سیاه و سفید" به کارگردانی کریم خاوری (از مریوان) و در بخش مهمان نیز نمایش "مکافات سرجوخه" به کارگردانی محمد سلیمی (از دیواندره) حضور خواهند داشت.
وی در ادامه افزود: داوری جشنواره را مریم معترف، سعید پورصمیمی و مجید واحدی زاده بر عهده دارند. آیین اختتامیه جشنواره سه شنبه، 23 مهرماه، در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار خواهد شد.

/ 0 نظر / 22 بازدید