جشن اردیبهشت تئاتر کردستان

تقدیر از 40 فعال و تاثیرگذار حوزه تئاتر کردستان در جشن اردیبهشت تئاتر استان    

 

جشن اردیبهشت تئاتر کردستان امروز، 22 اردیبهشت ماه، ساعت 17 در مجموعه پردیس سینما بهمن سنندج برگزار می شود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان، در گفت و گو با سایت ایران تئاتر گفت: در این مراسم که با سخنرانی قباد میمنت آبادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، همراه خواهد بود، گزارشی از عملکرد هنرمندان و گروه های استان در سال 91 ارائه می شود. همچنین برنامه هایی را که در سال جاری در حوزه تئاتر خواهیم داشت نیز اعلام خواهیم کرد.

عبید رستمی با بیان اینکه از 40 نفر از فعالان و تاثیرگذاران حوزه تئاتر قدردانی خواهد شد، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، از مدیرانی که در ارتقاء هنر تئاتر تاثیرگذار بوده و همکاری موثری داشته اند، از جمله مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، استانداری و رئیس حوزه هنری استان تقدیر خواهد شد.
رستمی ادامه داد: از گروه هایی که در سال گذشته در جشنواره های استان و کشوری موفق بوده و در اجراهای عمومی آثار خود بیشترین تاثیر را گذاشته اند، تقدیر خواهد شد. تجلیل از رسانه ها و خبرنگاران برتر نیز از دیگر برنامه هایی است که در این مراسم شاهد آن خواهیم بود.
وی در پایان از برگزاری کارگاه آموزشی در 24 و 25 اردیبهشت ماه توسط خسرو بامداد خبر داد و افزود: در پایان مراسم جشن اردیبهشت تئاتر نیز از هنرمندان دعوت می شود به تماشای نمایش "باده نگ و نازدار و گاو رود.." بنشینند.
/ 0 نظر / 12 بازدید