بیست و سومین جشنواره مناطق کشور - منطقه 3 سنندج

آرای هیئت داوران متشکل از آقایان اردشیر صالح پور،سهراب سلیم  و شهرام کرمی به شرح ذیل است.

 ابتدا در این مراسم از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر منطقه سه کشور از  عزت الله آقایی کارگردان نمایش این شناسنامه باطل نمی شود از استان ایلام به دلیل تروج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر شد و سرپرست گروه های نمایشی شرکت کننده  با فرماندارشهرستان سنندج،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان،رییس انجمن هنر های نمایشی استان و هیئت داوران عکس یادگاری گرفتند. 

 در ادامه و در بخش طراحی بروشور لوح تقدیر به سمیرا شهبازی برای نمایش مجلس قاسم خوانی از استان ایلام رسید و لوح تقدیر بخش گریم نیز به بهرام علی اکبری برای نمایش آخرین برف زمستانی از استان زنجان اهدا شد.

 حسین نادری درکرمانشاه برای نمایش مرگ کسب وکار من است لوح  تقدیر بخش نور را ازآن خود کرد و سینا بهشتی برای نمایش سفرنامه مرجان از استان مرکزی لوح تقدیر بخش نور را به دست آورد.

 جایزه بخش موسیقی همراه با چهار میلیون ریال وجه نقد به رضا خلیلی، حبیب شاهسون و جاوید پناهی برای نمایش مکبت از استان مرکزی رسید.

مهرنوش مهدوی برای نمایش آخرین برف زمستانی از استان زنجان لوح تقدیر و جایزه چهار میلیون ریالی بخش طراحی لباس را به دست آورد.

 در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر همراه با چهار میلیون ریال جایزه نقدی به رضا مقدسی و سینا بهشتی برای طراحی صحنه نمایش سفرنامه مرجان از استان مرکزی رسید.

 در بخش بازیگران مرد هیئت داوران بدون ذکر اولویت از شش بازیگر برگزیده تقدیر کرد که بر همین اساس از ایمان ملکی پور و سعید کمالی هر دو برای بازی در نمایش مکبث، امیرحسین سرداریان برای نمایش آخرین برف زمستانی، جلال حواسی فر برای نمایش این شناسنامه باطل نمی شود، سعید فرهادی برای نمایش مرگ کسب و کار من است و همچنین سامان قهرمانی نژاد برای نمایش سپیده که می زند هر کدام مبلغ 350 هزار تومان به عنوان بازیگر برگزیده بخش مرد تقدیر شد.

 هیئت داوران در بخش بازیگری زن از پریا شیرزادی، مرجان قاسمی، مریم عطیه میرزائی، افسانه مهری، طیبه قاسم پور و پگاه فزون فر برای بازی در نمایش های مختلف از استان های کرمانشاه، ایلام، لرستان و مرکزی هر کدام مبلغ 350 هزار تومان به همراه لوح تفدیر اهدا شد.

 در بخش نمایشنامه نویسی جایزه سوم به همراه 350 هزار تومان به امیر دلفانی نویسنده سپیده که می زند از استان لرستان اهدا شد و جایزه دوم این بخش به همراه 450 هزار تومان وجه نقد به کامران شهلایی برای نمایش به هیچ کس هیچی نگو از استان کرمانشاه رسید.

 جایزه نخست بخش نویسندگی جشنواره به همراه 600 هزار تومان وجه نقد به صحرا رمضانیان برای نمایش مرگ کسب و کار من است از استان کرمانشاه اهدا شد.

 در بخش کارگردانی هیئت داوران جایزه سوم خود به همراه 350 هزار تومان را به مصطفی ذوقی و کارمان شهلایی کارگردانان نمایش به هیچ کس هیچی نگو از استان کرمانشاه اهدا کرد.

جایزه دوم هیئت داوران جشنواره تئاتر منطقه سه در سنندج به افق ایرجی برای کارگردانی نمایش مکبث از استان مرکزی رسید و عنوان اول این بخش همراه با 600 هزار تومان وجه نقد به صحرا رمضانیان برای نمایش مرگ کسب و کار من است از کرمانشاه اهدا شد.

شایان ذکر است در این جشنواره مصطفی محمودی به عنوان منتقد و کیوان نخئی به عنوان ناظر مرکز هنر های نمایشی حضور فعالی داشتند.

/ 0 نظر / 10 بازدید