تئاتر خیابانی مریوان

سالار مرادی گفت: جشنواره تئاتر خیابانی مریوان چند سالی است که در این استان برگزار می شود و برپایی این جشنواره در طی این دوره ها باعث پیشرفت و ارتقاء قابل توجه تئاتر خیابانی در سطح کشور شده است.

سالار مرادی، نماینده مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان، در گفت و گو با سایت ایران تئاتر با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، گفت: برگزاری این جشنواره هم از نظر هنری و هم فرهنگی در سطح استان بسیار تاثیرگذار بوده و از آنجا که مریوان شهر توریستی محسوب می شود، علاقه مندان در کنار تماشای آثار این جشنواره می توانند از مکان های تفریحی و تاریخی مریوان هم دیدن کنند.
وی ادامه داد: من نیز به عنوان نماینده مجلس و رئیس مجمع کردستان بسترسازی لازم را برای هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره انجام خواهم داد و اگر از نظر ساختار و فضا مشکلی وجود داشته باشد آن را برطرف خواهیم کرد.
مرادی با بیان اینکه استقبال مردم از آثار جشنواره بی نظیر است، اظهار کرد: این در حالی است که استقبال هنرمندان نیز بسیار قابل توجه است و اکنون در هر یک از شهرستان ها یک گروه تئاتر خیابانی در حال فعالیت هستند.
گفتنی است، بخش مریوان هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی ایران 7 تا 11 مهرماه سال جاری با دبیری قباد میمنت آبادی در مریوان برگزار خواهد شد.

/ 0 نظر / 12 بازدید