اطلاعیه

 

فراخوان دفتر طرح استقرار گروه های نمایشی سراسر کشور به منظور ساماندهی و فعالیت مطلوب گروهها و صدور مجوز مورد نظر با سطح بندی(الف،ب و ج) منتشر شد.

به گزارش امور ارتباطات رساانه ای دفتر طرح استقرار گروه های نمایشی سراسر کشور، به اطلاع گروه های نمایشی که موفق به  اخذ پروانه فعالیت نمایشی در سه سطح الف، ب و ج شده اند می رساند جهت خلق آثار نمایشی خود موارد ذیل را مد نظر قرار دهند.

با عنایت به اجرای طرح استقرار گروه های نمایشی سراسر کشور به منظور ساماندهی و فعالیت مطلوب گروه ها و صدور مجوز مورد نظر با سطح بندی(الف، ب و ج) از سوی اداره کل هنرهای نمایشی در سال جاری شایسته است موارد مشروحه را رعایت فرمایند.

1-    متون تولید شده جهت برنامه ریزی مطلوب و اولویت بندی اجرا تا پایان شهریور ماه سال جاری به اداره کل هنرهای نمایشی ارسال گردند.

2-    جهت برخورداری از حمایت اعلام شده در دستور العمل جدید صدور پروانه فعالیت، گروه های سطح الف و ب باید نمایشنامه های تولید شده توسط نمایشنامه نویس گروه را معرفی کنند.

3-    در صورت احراز تخلف از سوی گروه در خصوص نمایشنامه ارسالی از قبیل جابجایی عناوین نمایش، اسامی اشخاص و نویسندگان ضمن لغو پروانه فعالیت، ادره کل هنرهای نمایشی  هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت تعهد ایجاد شده ندارد.

4-    تولید آثار با رویکرد بومی،ایرانی و اسلامی از الویت ویژه ای برخوردار است

ارایه تاییدیه شورای ارزشیابی و نظارت استان به همراه متن ارسالی ضروری است.

/ 0 نظر / 12 بازدید